Jak se vyhnout problémům s erekcí

Potíže s erekcí, klesající plodnost, snižování kvality sexuálního života – to jsou problémy mužů současnosti bez ohledu na věk. Příčinou je životní styl a přemíra stresu, které dokáží narušit přirozený průběh erekce. Aby penis dokázal patřičně ztopořit, potřebuje psychický nebo dotekový podnět. Do tkání topořivých tělísek se dostává více krve, zesiluje se průtok, pohlavní orgán mohutní do všech stran, tvrdne a stoupá. Pokud je tento proces nějakým způsobem narušen, dochází k obtížím s erekcí. Důvodů je více, k nejčastějším patří:

 • fyzické nebo psychické příčiny
 • působení léků a hormonů
 • špatný způsob stravování
 • alkohol a kouření
 • pooperační stavy, úrazy

Důležité je začít tyto potíže včas řešit a vybrat si takový způsob nápravy, který vám bude vyhovovat a bude dostatečně účinný.

Problémy s erekcí

Zaměřte se na příčinu potíží s erekcí

Nejdříve je nutno zjistit pravděpodobné důvody problémů. U mužů ve vyšším věku přicházejí často v úvahu fyzické příčiny – poruchy cévního systému nebo narušená struktura topořivých tělísek. Psychické příčiny nejsou závislé na věku, zde se podepisuje především stres a nízké sebevědomí. Léky na vysoký krevní tlak, antidepresiva a některé další léky působí také negativně. Nedostatek testosteronu nebo přebytek prolaktinu mají obdobné účinky. Pravidelná konzumace alkoholu a kouření snižuje schopnost muže dostatečně se vzrušit, výdrž erekce i velikost a tvrdost penisu. Nezdravý životní styl, málo pohybu a nevhodné složení stravy je dalším důvodem, proč muž nedosáhne kvality při sexu. Pokud dojde k úrazu nebo jsou zasaženy určité nervy při operaci, mohou být výsledkem právě problémy s erekcí.

>> Porovnání tabletPorovnejte si jednotlivé přípravky na podporu erekce a vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat

Když prevence nestačí

Některé příčiny potíží s erekcí lze vyřešit změnou životního stylu, ale vše začíná tím, že si muž musí problém přiznat a pokud sám neodhadne důvody, měl by navštívit specializovaného lékaře. Ten může předepsat účinné léky, které posílí průtok krve do topořivých tělísek. V každém případě je nutné

 • vyhýbat se stresovým situacím
 • penis trénovat, co nejčastěji používat
 • omezit kouření a požívání alkoholu
 • přejít na zdravou stravu
 • dopřávat si dostatek pohybu
 • v oblasti pohlavních orgánů nosit volnější oděv
 • vyzkoušet včas t vhodný doplněk stravy

Chcete-li se potížím s erekcí vyhnout, vsaďte na sílu bylin a začněte již při prvních potížích užívat přírodní produkty, které napomáhají ke kvalitní erekci i regeneraci organizmu, například tablety Zerex.

>> Více o tabletách ZerexVsaďte na osvědčenou jistotu. Přečtěte si informace o nejprodávanějším přípravku na zvětšení penisu.

Zlepšete erekci s doplňky stravy

Využijte toho, co nabízí příroda a zvolte si účinný čistě přírodní produkt Zerex. Ten kombinuje sílu osvědčených tradičních bylin a aminokyselin, které jejich působení doplňují. Tablety Zerex zakoupíte bez předpisu a za rozumnou cenu. Jejich užití podle návodu je zcela bezpečné, Zerex nemá žádné vedlejší účinky. Díky nim si můžete nejen vyhnout problémům s erekcí, ale také rychle obnovit síly a užít si plnohodnotný sex i vyvrcholení víckrát za sebou.

Jak se vyhnout problémům s erekcí
3.4 (68%) 5 hlasů