Kegelovy cviky pro muže i ženy

Toužíte po kvalitním a intenzivním sexu, který si budete skutečně užívat? Chcete se zbavit problému s inkontinencí, pokleslou dělohou, nedostatečnou erekcí, předčasnou ejakulací í a dalšími problémy, které souvisejí se svaly pánevního dna? Cvičte Kegelovy cviky! Jsou vhodné pro ženy i pro muže a díky pevným a pružným svalům v blízkosti pohlavních orgánů bude orgazmus silnější a sex celkově kvalitnější.

kegelovy cviky

Sex funguje jako sport

Pokud sportujete, víte, že chcete-li dosáhnout slušného výkonu a dobrých výsledků, musíte posilovat určité svalové partie. Pokud tak činit nebudete, začnou svaly ochabovat a výkonnost klesá. To platí i o pohlavních orgánech a svalech, které jejich činnost ovlivňují, tedy svalech pánevního dna. Je mnoho faktorů, které mají negativní vliv na stav těchto svalů, mezi nejčastější patří

 • malá zátěž a nepravidelné užívání svalů
 • nadváha, málo pohybu
 • nemoc, pokročilý věk
 • operace, úraz, u žen porod
 • přílišná námaha
 • nezdravý životní styl, stres
 • špatný způsob vyprazdňování
 • dlouhodobá absence sexu

Většinu těchto příčin může člověk ovlivnit a odstranit, účinnou pomocí jsou právě Kegelovy cviky.

Co vlastně Kegelovy cviky jsou

Jedná se o cviky sestavené gynekologem Arnoldem Kegelem, kterými se posiluje pánevní dno, tedy svaly, které se vyskytují v okolí pochvy, močové trubice a konečníku. Pravidelné cvičení může příznivě ovlivnit

 • správnou polohu vnitřních orgánů
 • průběh porodu
 • únik moči při zvýšeném nitrobřišním tlaku
 • vyprazdňování
 • intenzivní prožitky při sexu

Tyto cviky nejsou fyzicky příliš náročné a mohou je bez obtíží provádět muži i ženy.

Kegelovy cviky na posílení pánevního dna – VIDEO

Co ovlivňují Kegelovy cviky u žen

Chce-li si žena sex patřičně užít, procítit mnohočetné orgazmy a uspokojit muže pevným obemknutím a sevřením penisu, potřebuje mít patřičně vlhkou sliznici a umět smrštit a uvolnit vaginální svaly. To lze nacvičit právě pomocí Kegelových cviků. S pevným a pružným svalstvem pánevního dna prožijí oba partneři jedinečné vyvrcholení. Žena získá schopnost ve správný okamžik stahovat vagínu a sevřít penis, pociťuje zvýšenou rozkoš.

Čeho dosáhnou cvičením muži

Pro uspokojivý sex je u muže důležitá schopnost dostatečné a trvající erekce a ejakulace, kterou muž umí i oddálit. S pravidelným cvičením Kegelových cviků získá muž nejen silné prožitky a intenzivní vyvrcholení, ale také pevnou a tvrdou erekci, silnou ejakulaci i schopnost ji oddálit. Výrazně posílí zdvihač konečníku a také kostrčový sval. I při poruchách erekce nebo ejakulace lze cvičením dosáhnout zlepšení a viditelného efektu, zvláště s vhodnými přírodními doplňky.

Jak a kdy cvičit

Kegelovy cviky mají obrovskou výhodu – můžete je cvičit kdykoli a kdekoli. Není zapotřebí speciální vybavení ani velký prostor či soukromí. Ideální prostředí je však doma a v době, kdy máte klid a můžete se plně soustředit na provedení cviků. Pro nácvik je potřeba kontrolovat genitálie při stazích, například se zrcadlem, pak se položit, uvolnit a stahovat svaly vagíny a pravidelně dýchat. Počet stahů za den by se měl pohybovat od 100 do 200, každý stah udržet několik vteřin. Výsledky se dostaví po dvou až třech měsících.

>> Porovnání tabletPorovnejte si jednotlivé přípravky na podporu erekce a vyberte ten, který vám bude nejvíce vyhovovat

 

Kegelovy cviky pro muže i ženy
5 (100%) 3 hlasů